Dental Plus Stomatologia
klinika stomatologicznastomatologiaimplanty i wybielanieturystyka stomatologicznadojazd szczecin, polandklinika szczecin

 

Szanowni Państwo,


Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki, która mieści się przy Al. Piastów 3 w Szczecinie. Naszych Pacjentów staramy się otoczyć jak najlepszą opieką stomatologiczną.W trosce o Państwa bezpieczeństwo dysponujemy sprzętem umożliwiającym pełną diagnostykę rentgenowską (radiowizjografia, rentegen panoramiczny) oraz współpracujemy z pracownią tomografii komputerowej. Jesteśmy także wyposażeni w specjalistyczne oprogramowanie EasyGuide umożliwiające wirtualne planowanie leczenia impalntologicznego. Jakość i estetyka są dla nas najważniejsze, dlatego w naszej pracy korzystamy z najwyższej klasy sprzętu i materiałów stomatologicznych.Uzupełnienia protetyczne od wielu lat wykonuje czołowe, polskie laboratorium Inter-Dent.

Dostęp do najnowszych technologii diagnostycznych i materiałowych wymaga od lekarzy nieustannego kształcenia i rozwijania umiejętności. Dlatego systematycznie uczestniczymy w szkoleniach i kursach, w kraju i za granicą.Potwierdzają to liczne certyfikaty oraz przynależność do towarzystw - International Congress Oral Implantologists (ICOI), Deutsche Gesselschaft für Orale Implantologie (DGOI), Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego PSI, Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz International College of Dentist w Waszyngtonie.

Posiadamy akredytację Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz autoryzację największego światowego koncernu stomatologicznego Dentsply - Friadent Implants System. Jesteśmy rekomendowani przez Keystone Implants System.

 

Dr n. med.

Małgorzata Wiechowska-Dobosz

Expert in oral implantology DGOI Lek. stom.

Paweł Dobosz